درباره ما


شرکت فنی و مهندسی سالارخودروی شمال در سال ۱۳۸۷ به عنوان یک واحد فنی و مهندسی آغاز به فعالیت نموده و به عنوان یک شرکت موفق با عرضه انواع خدمات فروش و مشاوره آموزشی در زمینه های دستگاه های عیب یابی خودرو (دیاگ) ، تجهیزات تعمیرگاهی ، ابزار مخصوص تعمیرات خودرو و نیز آموزش تعمیرات خودرو توانست نمایندگی انحصاری شرکت ها و برندهای بزرگ کشور در زمینه های مرتبط در شمال کشور را اخذ نماید.
به برخی از فعالیت ها و نمایندگی های شرکت فنی و مهندسی سالارخودروی شمال به شرح زیر میباشد:
📌اخذ نمایندگی انحصاری شرکت مهندسی موتورآزمای ثمین ( فروش و خدمات پس از فروش ) در زمینه فروش دستگاه های عیب یاب خودروهای سبک و سواری مورد تائید ایران خودرو ، سایپا ، زامیاد و مدیران خودرو ….
📌اخذ نمایندگی انحصاری شرکت مهندسی طراحان نوین مدار (TNM) (فروش و خدمات پس از فروش) در زمینه پروگرامر خودرویی
📌ارائه کلیه خدمات پس از فروش زیرنظر کارشناسان متخصص و مجرب
📌مشاوره و نظارت بر کلیه طرح های خاص و عام صنایع خودرویی و خدمات پس از فروش نمایندگی ها مجاز
📌بهره گیری از تجارب و علوم اساتید و کارشناسان فنی و بنام کشوری در زمینه صنعت خودرو و تجهیزات مربوطه در رابطه با آموزش و راه اندازی آکادمی تخصصی علوم خودرویی برای اولین بار در سطح گیلان.

اکنون با سالها تجربه یکی از مهمترین اهداف شرکت سالار خودروی شمال در زمینه تجهیزات تعمیرگاهی خودرو جلب رضایت شما مشتریان عزیز و ارائه بهترین مشاوره جهت بهبود در راه اندازی و تجهیز تعمیرگاه های شما عزیزان با صرف کمترین هزینه می باشد.
پیشاپیش از حسن انتخاب شما و اعتماد شما عزیزان کمال تشکر را داشته و هدف و آرزوی ما موفقیت و پیشرفت روز افزون شما در کسب و کارتان می باشد.